Usługi

Znalezienie zaufanego partnera często decyduje o powodzeniu inwestycji. Dlatego robimy wszystko, by oferowane przez nas usługi były jak najbardziej kompleksowe.

Powierzając nam realizację zlecenia mogą być Państwo spokojni, ponieważ jesteśmy w stanie wziąć odpowiedzialność za każdy jego etap. Począwszy od doradztwa, poprzez przygotowanie projektu, jego wykonanie, kończąc na wsparciu serwisowym.

 

Doradztwo

Jako specjaliści w zakresie instalacji elektroenergetycznych, teletechnicznych, sanitarnych wewnętrznych oraz automatyki chętnie podzielimy się z Państwem naszą wiedzą i pomożemy w stworzeniu projektu optymalnego pod względem zastosowanych rozwiązań technicznych.

Projektowanie

Mamy wysoko wykwalifikowany zespół projektantów, który potrafi stworzyć projekty pod zapotrzebowanie najbardziej wymagającego Klienta. Pomagają im w tym najnowocześniejsze systemy w standardzie BIM 3D, które w trakcie projektowania dają obraz wszystkich instalacji i szczegółów dokładnie tak, jak będą wyglądały w rzeczywistości.

Prefabrykacja

Stawiamy na kompleksowość, bezawaryjność, maksymalną wydajności i terminowość. Osiągamy to m.in. dlatego, że sami zajmujemy się prefabrykacją rozdzielnic. To centrum całego systemu, a my bierzemy odpowiedzialność za jego stworzenie i funkcjonowanie zgodnie z zapotrzebowaniem Klienta.

Realizacja

Dzięki niezbędnym uprawnieniom możemy realizować zadania związane z kierowaniem pracami budowlanymi w zakresie instalacji elektrycznych, elektroenergetycznych, sanitarnych wewnętrznych oraz automatyki. Wykonujemy kompletne instalacje średniego i niskiego napięcia dla różnego typu obiektów.

Serwis

Zapewniamy serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny, z natychmiastową pomocą w przypadku wystąpienia jakiejkolwiek awarii. Za każdym razem tworzymy pełną dokumentację techniczną przebiegu prac, ewentualnych usterek oraz prac serwisowych.

Park maszyn

Dzięki własnemu parkowi maszyn pozostajemy w ciągłej gotowości. Dostępne na miejscu samochody osobowe, dostawcze i ciężarowe, a także maszyny oraz urządzenia budowlane, zapewniają nam elastyczność, a dla Państwa oznaczają szybką realizację zadań.