Realizacje

Ostatnie lata były dla nas szczególnie pracowite... Poniżej przedstawiamy część inwestycji,
w których mieliśmy przyjemność uczestniczyć.

2023

Ball Corporation. Zakład produkcyjny w Republice Czeskiej

Ta założona w 1880 roku przez pięciu braci Ball amerykańska firma jest światowym liderem działającym w branży aluminiowych opakowań oraz w przemyśle lotniczym. Posiada obecnie ponad 100 obiektów zlokalizowanych na czterech kontynentach.

Amazon. Centrum dystrybucyjne w Contwig (Niemcy)

Hala o powierzchni 48,5 tysięcy metrów kwadratowych to już ósmy i zarazem pierwszy realizowany na terenie Niemiec obiekt magazynowy dla Amazon, światowego lidera handlu e-commerce.

Panattoni Europe. Centrum dystrybucyjne DHL Supply Chain w Żernikach

Obiekt magazynowy dedykowany dla branż e-commerce, którego łączna powierzchnia wynosi 105 tys. metrów kwadratowych prowadzić będzie operacje logistyczne m.in. dla Zalando na wielu rynkach europejskich – w tym polskim i niemieckim.

Hillwood Słubice. Centrum logistyczne

Hala magazynowa zlokalizowana 5 km od przejścia granicznego Słubice-Frankfurt i dogodnym dojazdem do autostrady A2 zapewni doskonałą komunikację z rynkami zachodniej Europy.

Fresh Logistics Polska. Rozbudowa centrum dystrybucyjnego w Gądkach

Należący do Raben Group międzynarodowy operator spedycyjny specjalizuje się w kompleksowej obsłudze logistycznej produktów świeżych wymagających kontrolowanej temperatury w całym łańcuchu dostaw.

GLP Poznań Airport Logistics Centre. Rozbudowa parku logistycznego

Najnowsza hala zrealizowana zgodnie z wymogami certyfikacji ekologicznej BREEAM na poziomie „Very Good” stanowi trzeci etap rozbudowy parku i oferuje 28 600 metrów kwadratowych powierzchni magazynowo-produkcyjnej oraz biurowej.

2022

Panattoni Park Gorzów II. Centrum logistyczne

Pierwsza z trzech zlokalizowanych na terenie Parku hal o powierzchni 38 tys. mkw ma już swoich najemców. Są nimi m.in.: producent naturalnych suplementów Yoshi, specjalista w sektorze opakowań i łańcucha dostaw Deles oraz producent części samochodowych Shipman.

7R Park Poznań West. Centrum logistyczne w Tarnowie Podgórnym

Nowoczesna hala wysokiego składowania o powierzchni 55 tys. metrów kwadratowych to pierwszy z trzech obiektów zlokalizowanych w sąsiedztwie drogi krajowej 92 i Portu Lotniczego Poznań - Ławica.

Hillwood Kutno. Rozbudowa centrum logistycznego

Dobudowany obiekt o powierzchni 40 tys. metrów kwadratowych położony jest w sąsiedztwie zjazdu „Kutno” w odległości 10 minut jazdy od skrzyżowania autostrad A1 i A2.

Align Technology. Zakład produkcyjny we Wrocławiu

Pierwsza w regionie EMEA (Europa, Bliski Wschód i Afryka) inwestycja światowego producenta oprogramowania i urządzeń medycznych wykorzystywanych w ortodoncji i stomatologii odtwórczej.

MLP Poznań West. Park logistyczno-produkcyjny w Dąbrówce

Teren o powierzchni 29 ha zlokalizowany po zachodniej stronie Poznania obejmuje 141 tys. mkw. powierzchni magazynowo-produkcyjnych. Wybrane budynki posiadają prestiżowy certyfikat BREEAM.

Solaris Bus & Coach. Hala magazynowo-biurowa w Bolechowie

Fabryka jednego z europejskich liderów produkcji autobusów i trolejbusów została rozbudowana o kluczowy dla prawidłowego funkcjonowania łańcucha dostaw obiekt zrealizowany w formule BTS.

Aldi Polska. Centrum Dystrybucji w Lisim Ogonie

W zrealizowanym przez Panattoni Europe obiekcie magazynowo-biurowym o powierzchni ponad 43 tys. mkw. zatrudnienie znajdzie 200 osób.

Hillwood Zgierz I. Park logistyczny w Dąbrówce Wielkiej

Centralne położenie Parku oraz dogodne połączenie z autostradą A1 i A2 zapewniają najemcom dogodny transport towarów na teren całego kraju oraz za granicę.

Oponeo.pl. Centrum Dystrybucji w Zelgoszczy k. Łodzi

Obiekt magazynowo-biurowy o powierzchni ponad 72 tys. metrów kwadratowych realizuje obecnie wszystkie zamówienia krajowego lidera w sprzedaży internetowej opon.

2021

Panattoni Park Szczecin Goleniów. Hala magazynowa

Nowy obiekt położony jest na terenie specjalnej strefy ekonomicznej, a także blisko dróg łączących z portami w Szczecinie czy Świnoujściu.

7R City Flex Łódź II. Park logistyczny

Bramy wjazdowe z poziomu „0”, doki hydrauliczne, dogodny dojazd do autostrady A1 czy bliskość Portu Lotniczego Łódź to tylko niektóre atrybuty Parku, na który składają się dwie hale o łącznej powierzchni ok. 13,5 tys. metrów kwadratowych.

Panattoni Park Kalisz. Kompleks magazynowo-produkcyjny

Pierwszy kompleks multi-tenant z powierzchnią klasy A w drugim największym mieście Wielkopolski. Poczta Polska S.A. zostaje głównym najemcą.

Weber Stephen Products. Zakład produkcyjny w Zabrzu

Pierwszy obiekt poza Stanami Zjednoczonymi lidera w produkcji wysokiej jakości grillów, które trafią na rynki europejski oraz azjatycki.

Amazon. Centrum logistyczne w Świebodzinie

W czterokondygnacyjnym obiekcie o powierzchni 193 tys. mkw. zautomatyzowana robotyka odpowiedzialna jest m.in. za pakowanie przesyłek.

Panattoni Park Gorzów. Centrum dystrybucyjne

Kolejny projekt developera w województwie lubuskim i jednocześnie pierwszy obiekt typu multi-tenant w Gorzowie. Składa się z trzech budynków magazynowych klasy A o łącznej powierzchni 69 tys. mkw.

Teqball. Obiekt magazynowo-biurowy w Biatorbágy (Węgry)

Siedziba twórcy i producenta akcesoriów do gry Teqball - najszybciej rozwijającego się sportu opartego na piłce nożnej na świecie.

Lenovo. Zakład produkcyjny w Üllő (Węgry)

Posiadacz najszerszej na świecie oferty produktów technologicznych i jedna z najbardziej podziwianych marek na świecie według magazynu Fortune otwiera swój pierwszy zakład produkcyjny w Europie.

Flex Films. Zakład produkcyjny w Rétság (Węgry)

Jeden z czołowych liderów produkcji folii polimerowych do zastosowań opakowaniowych na świecie wybudował swoją drugą fabrykę na terenie Unii Europejskiej.

Kedrion Biopharma. Centrum magazynowe w Üllő (Węgry)

Magazyn międzynarodowego producenta i dystrybutora produktów leczniczych pochodzących z ludzkiego osocza stosowanych w leczeniu poważnych chorób i zaburzeń.

7R Park Tczew. Rozbudowa kompleksu logistycznego

Kolejny etap inwestycji zwiększył przestrzeń magazynową o 30 tys. metrów kwadratowych. Jednym z najemców parku jest sieć supermarketów POLOmarket.

InPost. Centrum logistyczne we Wrocławiu

Największy niezależny operator logistyczny w Polsce powiększa swoją powierzchnię magazynową o nową halę w parku MLP Wrocław West.

Valeo. Zakład produkcyjny w Czechowicach-Dziedzicach

Valeo, we współpracy z Siemens, w nowej fabryce produkować będzie napędy i generatory prądu dla pojazdów elektrycznych.

DHL Polska. Centrum logistyczne w Siedlcach

Nowa inwestycja firmy logistycznej składa się z dwóch hal: głównej, przyjmującej przesyłki z całej Polski, a także dystrybucyjnej, obsługującej wysyłkę do odbiorców.

Arche Hotel w Pile

Na 5 kondygnacjach hotelu oprócz luksusowych pokoi znajduje się także centrum konferencyjne, restauracja, bar oraz lokale usługowe i mieszkalne.

2020

Panattoni Park Poznań VIII. Centrum dystrybucyjne w Konarzewie

Centrum dystrybucyjne o powierzchni niemal 85 tys. metrów kwadratowych składa się z dwóch budynków magazynowych.

RTV EURO AGD. Centrum dystrybucyjne w Jankach

Centrum zlokalizowane jest na terenie Prologis Park – jednego z największych pod względem powierzchni zabudowy tego typu obiektów w Polsce.

InPost. Sortownia w Szałszy k. Gliwic

Dzięki utworzeniu nowego centrum logistycznego firma posiada już 10 obiektów tego typu, zlokalizowanych w całej Polsce.

Panattoni Europe. Centrum dystrybucyjne w Gorzowie Wlkp.

Pierwszymi najemcami nowej realizacji dewelopera są Omnipack – zajmujący się logistyką dla sektora e-commerce, a także Logoplaste Polska – producent opakowań.

K-FLEX. Rozbudowa hali magazynowej w Uniejowie

Dobudowany obiekt o powierzchni 10 tys. metrów kwadratowych pełnił będzie funkcje magazynowe, ale jest też przystosowany do produkcji.

Garmin. Zakład produkcyjny w Biskupicach k. Wrocławia

W nowej fabryce amerykańskiej firmy technologicznej powstawać będą m.in. samochodowe urządzenia informacyjno-rozrywkowe.

Panattoni Park Konotopa III. Nowe centrum dystrybucyjne

Położone przy węźle łączącym drogi A2 i S8 centrum docelowo ma osiągnąć powierzchnię 60 tys. metrów kwadratowych.

Panattoni Park Wrocław IV. Rozbudowa hal magazynowych

Rozbudowywany kompleks znajduje się w miejscu atrakcyjnym zarówno dla polskich, jak i zagranicznych inwestorów – w sąsiedztwie autostrady A4.

Panattoni Park Szczecin. Rozbudowa hal C2 i G

Centrum Dystrybucyjne mieści się zaledwie kilometr od autostrady A6 prowadzącej do Berlina. Dzięki temu przyciąga licznych najemców z Europy Zachodniej.

Żabka Polska. Hala magazynowa w Komornikach k. Poznania

Na terenie Panattoni Park sieć sklepów spożywczych oprócz standardowych powierzchni magazynowych wynajmuje pomieszczenia chłodnicze i mroźnicze.

2019

DHL Freight. Centrum dystrybucyjne w Mosznej k. Pruszkowa

Zlokalizowany w pobliżu zjazdu z autostrady A2 obiekt o powierzchni ponad 9000 m.kw.  zapewnia firmie przewozowej szybki transport w każde miejsce w Polsce.

Panattoni Europe. City Logistics Łódź I

Zlokalizowany niecałe 10 kilometrów od centrum Łodzi obiekt mieści ponad 35 000 metrów kwadratowych powierzchni magazynowej.

7R Logistics. Hala magazynowa w Swarzędzu

W nowoczesnym budynku zaprojektowanym według standardów BREEM najemcami powierzchni są m.in. firmy z branży automotive.

Panattoni Park Pruszków III. Rozbudowa centrum dystrybucyjnego

W ramach ostatniego etapu rozbudowy centrum zyskało nową powierzchnię magazynową i nowych najemców, którzy cenią jego niewielką odległość od Warszawy.

Panattoni Park Poznań VII. Budowa hali D

Powierzchnia magazynowa w tak atrakcyjnej lokalizacji (12 km od Poznania, przy drodze S11) szybko zyskała najemców w gronie firm logistycznych.

Hillwood. Centrum logistyczne w Łodzi

Hala o powierzchni 73 tys. metrów kwadratowych wchodzi w skład parku magazynowego zlokalizowanego w południowej części Łodzi.

Amazon. Centrum Logistyczne w Gliwicach

Dla giganta e-handlu to drugi tego typu obiekt w woj. śląskim. Magazyn w Gliwicach będzie jeszcze większy od swojego odpowiednika w Sosnowcu.

K-FLEX. Hala produkcyjno-magazynowa w Uniejowie

To już kolejna zlokalizowana w okolicy hala włoskiego producenta materiałów izolacyjnych i akustycznych. Łącznie zatrudnia w nich już ponad 650 osób.

Hillwood. Centrum logistyczne w Kutnie

Mieszczące się tuż przy węźle autostrady A1 centrum logistyczne oferuje do wynajęcia ponad 30 000 metrów kwadratowych powierzchni magazynowej.

ELTEK Poland. Hala produkcyjno-magazynowa w Bielsku-Białej

Firma ELTEK jest obecna na polskim rynku od 2004 roku. Specjalizuje się w produkcji komponentów dla sektora motoryzacyjnego i AGD.

Amazon. Centrum dystrybucyjne w Pawlikowicach

Mieszczące się pod Łodzią centrum dedykowane jest do dystrybucji produktów chemii spożywczej oraz kosmetyków.

Panattoni Europe. Hala produkcyjna w Bielanach Wrocławskich

Budynek zlokalizowany na terenie parku magazynowego został dostosowany do wyjątkowych potrzeb produkcyjnych branży farmaceutycznej.

ROHLIG SUUS Logistics. Centrum logistyczne w Bielanach Wrocławskich

Polski operator logistyczny realizuje usługi w zakresie transportu drogowego, kolejowego, morskiego, lotniczego, a także logistyki kontraktowej.

Panattoni Park Sosnowiec III. Budowa hal C1, H, I

Rozbudowane centrum logistyczne zyskało ponad 50 tys. metrów kwadratowych powierzchni. Jej najemcami są m.in.: CEVA Logistics Poland, Nefab Packaging Poland, Ekol Logistics oraz CAT LC.

Action. Centrum Dystrybucyjne w Osłej

Pierwsze w Polsce centrum dystrybucyjne międzynarodowej sieci dyskontów niespożywczych. Znajdzie się w nim miejsce na ponad 50 tysięcy palet. 

BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego. Fabryka pralek i zmywarek w Łodzi

W nowej fabryce powstawać będą urządzania wykorzystujące technologię „internetu rzeczy”, pozwalające na zdalne zarządzanie AGD.

VOSS Fluid. Hala produkcyjna w Nowej Wsi Legnickiej

Właścicielem obiektu jest niemiecki dostawca technologii hydraulicznych i partner dla międzynarodowego przemysłu inżynierii mechanicznej.

Panattoni Park Wrocław IV. Rozbudowa hali magazynowej

W rozbudowanym kompleksie magazynowym znajduje się m.in. centrum logistyczne firmy ROHLIG SUUS Logistics.

Panattoni Park Wrocław VII. Rozbudowa hali B

Powierzchnię w powiększonej hali wynajmują m.in. producenci silników elektrycznych do rowerów – Bafang oraz firma logistyczna VST Logistics.

Panattoni Europe. Rozbudowa Centrum Logistycznego w Szczecinie

Rozbudowa centrum logistycznego w zlokalizowanym pod Szczecinem Załomie obejmowała powstanie 2 nowych hal magazynowych.

Panattoni Europe. Rozbudowa Centrum Logistycznego w Trzebuszu k. Szczecina

Do dyspozycji najemców oddane zostały 2 nowe budynki magazynowe o łącznej powierzchni niemal 70 tys. metrów kwadratowych.

Amazon. Centrum logistyczne w Okmianach

Na terenie Legnickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej powstanie szóste w Polsce centrum dystrybucyjno-logistyczne giganta z Seattle. Powierzchnia hali to 61 000 mkw.

Panattoni Europe. Centrum magazynowe w Komornikach k. Poznania

Świetna lokalizacja obiektu (w pobliżu autostrada A2, drogi S5 i S11) sprawia, że przyciąga on wiele firm. Najemcami zostaną m.in. Eurocash, DB Schenker czy Mandersloot.

2018

Amazon. Drukarnia w Sosnowcu

Obok istniejącego już Centrum Logistycznego amerykański koncern otworzył nowy obiekt – przeznaczony do wykonywania personalizowanych nadruków na koszulki.

Panattoni Europe. Centrum logistyczne w Trzebuszu k. Szczecina

Nowy obiekt znalazł już pierwszego najemcę. Swój kompleks logistyczny otworzy tam firma Hegen Polska, zajmująca się internetową sprzedażą domowego sprzętu sportowo-rekreacyjnego.

Thule Group. Hala magazynowa w Hucie Szklanej

Po rozbudowie obiekt jest największą w Europie fabryką Thule Group. Szwedzka firma to światowy lider produkcji artykułów i urządzeń ułatwiających bezpieczny transport.

Hillwood Polska. Centrum magazynowe w Pruszkowie

Zrealizowana we współpracy z Polskim Holdingiem Nieruchomości inwestycja obejmuje 6 budynków o łącznej powierzchni 100 tys. metrów kwadratowych.

DPD Polska. Hala magazynowo-biurowa w Pruszkowie

Projekt budynku został stworzony pod kątem nowoczesnego sortera, który znajduje się w jego centrum. Obiekt zrealizują wspólnie Hillwood Polska i PHN.

DHL Parcel Polska. Centrum dystrybucji w Radzyminie

W zbudowanym przez Panattoni Europe obiekcie typu cross-dock znajdzie się ponad 100 bram dla TIR-ów i samochodów dostawczych.

Oschmann. Fabryka mebli w Sulęcinie

Czołowy niemiecki wytwórca nowoczesnych łóżek i akcesoriów wyposażenia sypialni przenosi większość produkcji do Polski. W zakładzie o powierzchni 40 tys. metrów kwadratowych pracę znajdzie ponad 300 osób.

BTS Ontex. Zakład produkcyjny w Radomsku

Dla piątego największego producenta artykułów higienicznych na świecie Panattoni Europe wybudował pierwszą w Polsce fabrykę. 

Panattoni Europe. Centrum logistyczne w Krzywej k. Bolesławca

Liczące niemal 70 tys. metrów kwadratowych centrum jest trzecim w Polsce tego typu obiektem szwedzkiej marki odzieżowej H&M.

Panattoni Europe. Hale magazynowe w Sosnowcu

Dwie hale magazynowe o łącznej powierzchni ponad 63 tys. metrów kwadratowych tworzą największy kompleks logistyczny w okolicy.

OBI. Park Magazynowo-Logistyczny w Natolinie

Ze względu na lokalizację w pobliżu autostrad A1 i A2, obiekt będzie pełnił funkcję magazynu centralnego dla sieci marketów budowlano-wyposażeniowych.

MLP Group. Centrum logistyczne w Gliwicach

Inwestycję wyróżnia dobra lokalizacja – w pobliżu przebiega autostrada i ważna droga krajowa, a w bliskim sąsiedztwie znajduje się centrum Gliwic i lotnisko w Pyrzowicach.

SEGRO Business Park Warsaw. Hala biurowo-magazynowa w Ożarowie

Nowy obiekt będzie pełnił funkcję głównego oddziału firmy DSV Road – operatora transportu, realizującego swoje usługi na terenie Polski i Europy.

Panattoni Europe. Centrum dystrybucyjne w Koninku k. Poznania

Dobra lokalizacja obiektu – tylko 12 km od centrum Poznania – ułatwia nie tylko planowanie procesów logistycznych, ale i dostęp do pracowników.

Panattoni Europe. Hala magazynowa w Poznaniu

Największą zaletą Panattoni Park Poznań Airport jest lokalizacja w pobliżu lotniska oraz zachodniej obwodnicy miasta, prowadzącej do autostrady A2.

Panattoni Europe. Centrum logistyczne w Łodzi

Pod względem powierzchni jest to trzeci największym obiekt tego typu w Polsce. Będzie on pełnił funkcję centrum logistycznego firmy BSH.

Panattoni Europe. Hala magazynowa w Grodzisku

Głównym najemcą nowej hali jest firma Raben Logistics. Dzięki dobremu położeniu, Grodzisk stanowi idealną bazę pod działalność logistyczną.

Panattoni Europe. Hala magazynowa nr 4 w Szczecinie

Łączna powierzchnia obiektów na terenie parku to ponad 50 tys. metrów kwadratowych. Najemcami nowej hali zostali m.in. Carlsberg oraz Rohlig Suus Logistics.

P3 Logistics Parks. Hala magazynowa nr 6 w Woli Bykowskiej

Nowo powstała hala jest szóstym budynkiem dostępnym na terenie Piotrków Park. Docelowo ma ich być 12.

2017

Ideal Automotive. Fabryka w Zielonej Górze

W nowoczesnym zakładzie produkcyjnym powstają obicia siedzeń i wnętrza bagażników dla kilkudziesięciu marek samochodów.

Panattoni Europe. Hale magazynowo-biurowe w Bielanach Wrocławskich

Panattoni Europe jest liderem rynku powierzchni przemysłowych w Polsce. Od 2005 roku zrealizował inwestycje o powierzchni ponad 3 mln metrów kwadratowych.

IFA Powertrain Polska. Fabryka w Ujeździe

Głównym odbiorcą produkowanych w Ujeździe podzespołów samochodowych jest Daimler AG, właściciel marki Mercedes.

STS Acoustics. Hala produkcyjno-magazynowa w Międzyrzeczu

Ze względu na atrakcyjną lokalizację, wyroby produkowane w Międzyrzeczu trafiać będą głównie do Szwecji.

Bielany Business Point. Biurowiec we Wrocławiu

W pięciokondygnacyjnym budynku zastosowano najnowocześniejsze rozwiązania umożliwiające znaczącą redukcję zużycia energii.

Amazon. Centrum logistyczne w Kołbaskowie

Obiekt w Kołbaskowie jest czwartym centrum logistycznym firmy Amazon w Polsce. Stałe miejsce pracy znajdzie w nim ponad 1000 osób.

Thule Group. Fabryka w Pile

Potentat w produkcji rozwiązań do transportu osób i ładunków w nowej fabryce tworzył będzie głównie akcesoria z nowej kategorii dedykowanej dzieciom.

Hillwood Investment Properties. Hala magazynowo-produkcyjna w Bielanach Wrocławskich

Po realizacji tych inwestycji Hillwood stanie się jednym z czterech największych inwestorów w branży magazynowo-produkcyjnej w aglomeracji wrocławskiej.

Panattoni Europe. Hala logistyczno-magazynowa w Pruszkowie

Kompleks magazynowy w Pruszkowie docelowo składać ma się z 3 obiektów, dopasowanych do potrzeb różnych branż, w tym lekkiej produkcji.

 

Amazon. Centrum logistyczne w Sosnowcu

W liczącym ponad 130 tysięcy metrów kwadratowych nowym obiekcie lidera branży e-commerce realizowane będą zamówienia na obuwie i odzież.

Harper Hygienics. Hala magazynowo-produkcyjna w Jakubowie

W nowej hali produkowane oraz konfekcjonowane są wyroby kosmetyczno-higieniczne, takie jak płatki do makijażu czy chusteczki.

2016

Vandemoortele. Zakład produkcyjny w Kutnie

Firma Vandemoortele jest największym w Polsce wytwórcą pieczywa na potrzeby sieci handlowych.

KPPSP w Żninie

Nowoczesny budynek Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej mieści m.in. boksy garażowe dla 12 samochodów, a także lądowisko dla śmigłowców ratowniczych.

Goodman. Hala produkcyjno-magazynowa we Wrocławiu

Wielofunkcyjny budynek o powierzchni użytkowej ponad 20000 m2, mogący spełniać funkcje zarówno produkcyjne, magazynowe, jak i biurowe.

Gestamp. Hala produkcyjno-magazynowa we Wrocławiu

We Wrocławskim zakładzie nad projektowaniem, opracowywaniem oraz produkcją części do przemysłu samochodowego pracuje ok. 200 osób.

HellermannTyton. Zakład produkcyjny w Słupcy

W nowej fabryce produkowane są elementy z tworzyw sztucznych – m.in. przewody, systemy mocujące, kształtki. Łącznie ponad 4000 ton rocznie.

Flex Films Europa. Hala produkcyjna we Wrześni

W momencie oddania hala mogła szczycić się największą na świecie linią produkcyjną folii opakowaniowej.

Bombardier. Hala produkcyjna we Wrocławiu

W jednej z najnowocześniejszych hal tego typu w Europie produkowane są rozwiązania dla transportu szynowego.

Wuzetem. Fabryka w Konotopie

Nowy zakład produkcyjny posłużył firmie Wuzetem do poszerzenia produkcji o części do najnowszych silników diesla.

2015

Volkswagen. Fabryka we Wrześni

W fabryce produkowany jest największy oferowany w Europie przez Volkswagena samochód użytkowy – Crafter.

Centrum Logistyczno-Dystrybucyjne Koninko Hala B

Powierzchnia obiektu, w skład którego wchodzi nie tylko hala magazynowa, ale także pomieszczenia biurowo-socjalne wynosi aż 17000 m2.

2014

Inkubator Biznes i Nauka w Poznaniu

Ideą Inkubatora jest ułatwianie współpracy firm na styku biznesu i nauki. W nowym budynku znajduje się około 45 biur i ponad 120 stanowisk do pracy.

Metalcynk. Cynkownia w Bydgoszczy

Wybudowana na terenie Bydgoskiego Parku Przemysłowo-Technologicznego cynkownia w chwili oddania mogła się pochwalić najdłuższymi w Europie wannami – ich długość sięga 19 metrów.

Thule. Zakład Produkcji Bagażników w Hucie Szklanej

Z Centrum Dystrybucyjnego w Hucie Szklanej produkty marki Thule trafiają m.in. do Czech, Bułgarii, Rumunii oraz Rosji. Thule Grup to producent bagażników samochodowych, rowerowych, łańcuchów śnieżnych, a także fotelików dziecięcych.

Wiadukt nad drogą DK-92

Dzięki stworzeniu nowoczesnego węzła drogowego w Sadach możliwy jest bezpieczny dojazd do centrum logistycznego firmy Amazon.

Malta House w Poznaniu

Jest to pierwszy budynek biurowy w Poznaniu, który uzyskał certyfikat LEED PLATINUM – najwyższe wyróżnienie, jakie otrzymują budynki z niskim stopniem oddziaływania na środowisko.

Hala Sportowo-Widowiskowa „Łuczniczka” w Bydgoszczy

„Łuczniczka” jest jednym z ważniejszych obiektów tego typu w Polsce. Podczas zawodów sportowych na trybunach może zasiąść prawie 7000 osób.

Kompania Piwowarska w Poznaniu

W Poznańskim browarze wchodzącym w skład Kompanii Piwowarskiej – Lech Browary Wielkopolski – piwo warzone jest od 1980 roku. W 2014 roku kompleks zyskał nowy plac składowy, rozlewnię, a także rozbudowaną fermentownię.

Eureka. Park Naukowo Technologiczny w Konstantynowie Łódzkim

Oprócz powierzchni biurowych, centrum konferencyjnego oraz restauracji w budynku znajduje się własne Data Center o powierzchni 240 m2.

Man Truck&Bus. Fabryka w Tarnowie Podgórnym

W Tarnowie Podgórnym produkowane były autobusy miejskie oraz ich podwozia. Obecnie produkcja kontynuowana jest w Starachowicach.

Amazon. Centrum logistyczne w Sadach

Podpoznańskie centrum dystrybucyjne światowego lidera e-sprzedaży ma powierzchnię 13 boisk piłkarskich.

Basf. Fabryka Katalizatorów w Środzie Śląskiej

Zlokalizowany w Środzie Śląskiej zakład produkcyjny firmy BASF, światowego lidera branży chemicznej, jest największą w Europie fabryką katalizatorów.

2013

Metalbark. Fabryka konstukcji stalowych w Bydgoszczy

Dzięki otwarciu nowej fabryki na terenie Bydgoskiego Parku Przemysłowo-Technologicznego możliwości produkcyjne firmy zwiększyły się o około 1500 ton miesięcznie.

Komenda Powiatowa Policji w Szczecinku

Jest to pierwsza na Pomorzu Zachodnim komenda zbudowana od podstaw po wojnie.

Altax. Hala produkcyjno-magazynowa w Brodziszewie

W zakładzie produkcyjnym w Brodziszewie firma Altax wytwarza m.in. popularne preparaty do ochrony oraz dekoracji drewna.

Modi. Fabryka w Konstantynowie

Firma Modi jest producentem, a także dystrybutorem wysokiej jakości opakowań jednorazowych z tworzyw sztucznych.

Luvena. Budynek usługowo – magazynowo – biurowy w Luboniu

W skład kompleksowego budynku zlokalizowanego na terenie Parku Przemysłowego Luvena wchodzi obiekt magazynowy oraz 2-kondygnacyjna część usługowo-biurowa.

Leroy Merlin. Market budowlany w Złotnikach

Zlokalizowany na terenie gminy Suchy Las obiekt obejmuje ponad 13 tys m2 powierzchni sklepowej, a także parking na 400 miejsc.

Biblioteka Uniwersytecka w Zielonej Górze

Największa biblioteka naukowa w województwie lubuskim. W jej zbiorach znajduje się około 1,5 miliona różnych pozycji.

UMK. Interdyscyplinarne Centrum Nowoczesnych Technologii w Toruniu

Budynek wchodzi w skład kompleksu uniwersyteckiego. Znajdujące się w nim Centrum pełni funkcję zarówno naukową, jak i badawczą.

2012

HJ Heinz. Hala „Crocus” w Pudliszkach

Przeprowadzone w ramach BMS oraz APIA prace obejmowały m.in. automatykę 17 central wentylacyjnych, a także zdalny odczyt zużycia energii z podziałem na zmiany.

Bowa. Hala produkcyjno-magazynowa w Złotkowie

W budynku produkowane oraz przechowywane są komponenty dla branży motoryzacyjnej i medycznej.

Uniwersytet Przyrodniczy. Biocentrum w Poznaniu

W nowoczesnym kompleksie dydaktycznym znalazło się miejsce na posiadającą wysokie parametry akustyczne aulę, która może pomieścić 400 osób.
 

BMW/MINI. Budynek biurowy i salon w Poznaniu

Nowoczesny budynek dealera samochodów łaczy w sobie funkcje administracyjno-biurowe, a także salon sprzedaży.

Nickel BioCentrum w Złotnikach

Jeden z najnowocześniejszych w Wielkopolsce ośrodków biomedycznych. Znajdują się w nim laboratoria, a także biura oraz sale konferencyjne.

Zakłady Mechaniczne Kazimieruk. Kompleks produkcyjny w Tarnowie Podgórnym

Ponad 5,3 tysiąca m2 powierzchni użytkowej służy do kompleksowej obróbki stali.

ADOB. Hala produkcyjna w Poznaniu

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Consultingowe ADOB jest producentem nawozów mikroelementowych i chemikaliów nieorganicznych.

2011

Aquanet. Budynek biurowo-laboratoryjny w Poznaniu

Połączone budynki zyskały nowoczesny system alarmowy,  informujący o próbie wejścia na obszar strzeżony osoby nieuprawnionej.

Tabo. Budynek firmowy w Bogucinie

W nowych magazynach hurtowni spożywczej Tabo znalazło się miejsce na 10 000 palet.

Poligrafia Janusz Nowak. Siedziba firmy w Wysogotowie

W nowej siedzibie kontynuowane są rodzinne tradycje firmy poligraficznej, które sięgają 1984 roku.

Restaura Maraton Gardens w Poznaniu

W skład tego prestiżowego kompleksu mieszkaniowego wchodzi 6 ekskluzywnych apartamentowców.

York. Hala magazynowa w Bolechowie

York jest producentem artykułów do utrzymania czystości. W siedzibie w Bolechowie oprócz części magazynowej znajdują się pomieszczenia biurowe i socjalne.

Kompleks basenowy w Trzebnicy

Kompleks składa się z krytej pływalni, z częścią sportową, rekreacyjną oraz brodzikiem dla dzieci, a także z basenu zewnętrznego.

H&M. Modernizacja hali magazynowej w Gądkach

W zlokalizowanym w Gądkach magazynie jednej z najpopularniejszych sieci odzieżowych pracuje ok. 3 tysięcy osób.

Sitag. Siedziba firmy w Swarzędzu

Nowy budynek firmowy odpowiada charakterowi marki, która w produkcji foteli i krzeseł stawia na design i funkcjonalność.

Kompleks turystyczno-rekreacyjny w Żaganiu

W budynku znajduje się m.in. basen, zjeżdżalnia rynnowa, spa, siłownia, sauny, a także kręgielnia, sala bilardowa oraz kort do squasha.

Politechnika Poznańska. Centrum Wykładowe oraz Biblioteka Techniczna

Obiekt powstał w myśl technologii budynku inteligentnego. Wyposażony został w najnowsze media elektroniczne, umożliwiające m.in. zdalny dostęp do zasobów biblioteki.

Wojewódzki Sąd Administracyjny w Poznaniu

Po rozbudowie kompleksu budynku WSA w Poznaniu całkowita kubatura pomieszczeń sięga 10 000 m3.

Pasta. Hala magazynowa w Poznaniu

Firma Pasta jest producentem odzieży marki Solar. Nowy budynek magazynowy połączony jest z częścią biurową.

2010

Donauchem. Magazyn z częścią biurową w Rokietnicy

Firma Donauchem jest dystrybutorem surowców i półproduktów chemicznych dla przemysłu.

Solaris Bus&Coach. Hala produkcyjna w Środzie Wielkopolskiej

W zmodernizowanej hali produkcyjnej powstaje jeden z flagowych produktów firmy – tramwaj Tramino.

Uniwersytet Medyczny w Poznaniu. Dom studencki „Karolek”

Akademik może pomieścić ponad 150 studentów. Oprócz pokoi w budynku znajduje się stołówka, a także hala garażowa.

WTBS Kwatera. Budynki mieszkalno-usługowe w Strzeszynie

Kompleks składa się z 7 wielorodzinnych budynków mieszkalnych, w których znajdują się 154 mieszkania.

2009

Basf. Fabryka Elastogran w Śremie

W fabryce w Śremie produkowane są wypełnienia z tworzyw sztucznych. Rocznie powstaje ich ok. 4 tysięcy ton.

Tor regatowy Malta w Poznaniu

Jeden z najnowocześniejszych na świecie obiektów tego typu. Odbywają się na nim ważne imprezy, takie jak Mistrzostwa Europy w Kajakarstwie, a także we Wioślarstwie.

Inline Poland. Hala produkcyjno-magazynowa w Murowanej Goślinie

W nowoczesnej fabryce przy produkcji opakowań do żywności pracuje ponad 200 osób.

2008

CGS. Zakład produkcyjny w Mrowinie

Jedna z najnowocześniejszych drukarni w Wielkopolsce o ponad 4000 m2 powierzchni produkcyjnej.

Paroc. Hala produkcyjna w Trzemesznie

Rozbudowana fabryka wełny mineralnej zyskała dodatkową powierzchnię. Obecnie kubatura budynku wynosi niemal 100 tysięcy m3.

Hama. Hala magazynowa w Robakowie

Oprócz części magazynowej, w budynku znalazło się miejsce na zaplecze biurowo-socjalne.

Dramers. Hala produkcyjna w Poznaniu

Firma Dramers produkuje m.in. odświeżacze powietrza, perfumy, środki do pielęgnacji włosów czy lakiery do paznokci.

STS Mercedes. Salon sprzedaży z halą serwisową w Komornikach

W chwili oddania nowoczesny obiekt był największym w Wielkopolsce salonem sprzedaży samochodów Mercedesa.

Cinna. Obiekt produkcyjno-magazynowy w Pobiedziskach

W podpoznańskim zakładzie produkowany jest m.in. pierwszy na świecie napój zawierający skoncentrowany likopen.

Modertrans. Magazyn w Biskupicach

W przeszłości Modertrans zajmował się jedynie renowacją taboru autobusów i tramwajów. Aktualnie firma produkuje własne tramwaje Moderus.

Wirtgen. Hala produkcyjno-magazynowa w Poznaniu

Firma Wirtgen Polska zajmuje się sprzedażą oraz serwisem m.in. mobilnych maszyn do budowy dróg i naprawy nawierzchni.

Odlewnia Żeliwa „Śrem”

W efekcie prac modernizacyjnych hala produkcyjna odlewni wyposażona została m.in. w nowy system oświetlenia.

2007

Zakłady Chemiczne Luboń. Hala magazynowa w Zdziechowicach

W wyniku dynamicznego rozwoju firmy rozszerzyła ona swoją działalność i obecnie funkcjonuje pod nazwą Luvena.

Essel Propack. Hala produkcyjno-magazynowa w Międzyrzeczu

Polski oddział firmy Essel jest częścią globalnego koncernu odpowiadającego za produkcję co trzeciego opakowania produktów do higieny jamy ustnej.

Derform. Obiekt produkcyjno-magazynowy w Poznaniu

Derform jest jednym z największych w Polsce producentów papierniczych oraz tekstylnych artykułów licencyjnych dla dzieci.

Bridgestone. Hala produkcyjna w Poznaniu

Firma Bridgestone jest nr 1 na świecie w produkcji wyrobów gumowych oraz opon.

2006

Petro Oil. Obiekt magazynowy w Baranowie

W wysokiej na 13 metrów i długiej na 50 metrów hali składowane są materiały petrochemiczne.

2005

Knott. Obiekt produkcyjno-magazynowy w Zdzieszowicach

Firma Knott zajmuje się wytwarzaniem osi oraz hamulców do przyczep, ciągników, dźwigów i innych pojazdów specjalistycznych.

2004

Ovopol. Hala magazynowa w Nowej Soli

Każdego dnia w nowosolskich fabrykach do produkcji sproszkowanych artykułów jajowych wybijanych jest 3 miliony jaj.

Volkswagen. Fabryka w Poznaniu

Produkowane w Poznaniu samochody Caddy i Transporter trafiają na rynki całego świata.

2003

Markslojd. Hala magazynowa w Konarzewie

Pochodząca ze Skandynawii firma produkuje oświetlenie do użytku domowego, ale także miejsc publicznych.

Malta-Decor. Hala magazynowa w Poznaniu

Firma Malta-Decor jest jednym z największych w Europie producentów papieru dekoracyjnego. Każdego roku wytwarza go ponad 100 tysięcy ton.

2002

Gaya Mensana. Obiekt produkcyjno-magazynowy w Czerniejewie

W zakładzie w Czerniejewie produkowane były chipsy owocowe.