O nas

Doświadczenie, kompetencje i zaufanie... Gdy patrzymy na to, co udało nam się osiągnąć przez 15 lat naszej historii, czujemy dumę, ale i niegasnące pragnienie dalszego rozwoju.

Dlatego chcemy podzielić się z Państwem wszystkim tym, co jest dla nas naprawdę ważne oraz co sprawiło, że dotarliśmy aż tak daleko. Pokażemy miejsce będące dla nas czymś więcej niż tylko siedzibą.

Pobierz katalog

Miejsce

Nasza nowoczesna siedziba w Strumianach to coś więcej niż miejsce pracy, więcej nawet niż wizytówka firmy. Uosabia ona to, do czego dążymy przy każdym zadaniu – najwyższą jakość wykonania, efektywność oraz innowacyjność.

Zespół

Idealne połączenie pasji i zaangażowania, młodości z doświadczeniem. Zespół, w którym każdy może na każdym polegać. W jego skład wchodzi 150 zatrudnionych specjalistów oraz 300 współpracowników z firm podwykonawczych.

Misja

Zmienia się świat, ciągle poszerza się gama dostępnych możliwości, a my od 15 lat jesteśmy wierni kilku stałym wartościom. To przede wszystkim odpowiedzialność za jakość oferowanych rozwiązań, a także odważne spoglądanie w przyszłość.

Codzienna praca

Do każdego zadania podchodzimy z taką samą determinacją. Sprawdzony od lat proces opiera się na tych samych etapach i nigdy nie kończy po zrealizowaniu inwestycji. Gwarancję jakości naszych rozwiązań stanowi bowiem doradztwo techniczne oraz serwis.