O nas

Doświadczenie, kompetencje i zaufanie... Gdy patrzymy na to, co udało nam się osiągnąć przez 25 lat naszej historii, czujemy dumę, ale i niegasnące pragnienie dalszego rozwoju.

Dlatego chcemy podzielić się z Państwem wszystkim tym, co jest dla nas naprawdę ważne oraz co sprawiło, że dotarliśmy aż tak daleko. Pokażemy miejsce będące dla nas czymś więcej niż tylko siedzibą.

Pobierz katalog PL/EN

Miejsce

Nasza nowoczesna siedziba w Strumianach to coś więcej niż miejsce pracy, więcej nawet niż wizytówka firmy. Uosabia ona to, do czego dążymy przy każdym zadaniu – najwyższą jakość wykonania, efektywność oraz innowacyjność.

Zespół

Idealne połączenie pasji i zaangażowania, młodości z doświadczeniem. Zespół, w którym każdy może na każdym polegać. W jego skład wchodzi 170 zatrudnionych specjalistów oraz 300 współpracowników z firm podwykonawczych.

Misja

Zmienia się świat, ciągle poszerza się gama dostępnych możliwości, a my od 25 lat jesteśmy wierni kilku stałym wartościom. To przede wszystkim odpowiedzialność za jakość oferowanych rozwiązań, a także odważne spoglądanie w przyszłość.

Codzienna praca

Do każdego zadania podchodzimy z taką samą determinacją. Sprawdzony od lat proces opiera się na tych samych etapach i nigdy nie kończy po zrealizowaniu inwestycji. Gwarancję jakości naszych rozwiązań stanowi bowiem doradztwo techniczne oraz serwis.